Haber
Denizlispor İlk 3 Haftada Aradığını Bulamadı
![](https://odunpazari-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/denizlispor-ilk-3-haftada-aradigini-bulamadi-Hs9CtLOO.webp)
DENİZLİ,
TFF 2. Lig’e ilk kez düşen ve Abdulkadir Sünger, Muhammet Özkal, Gökhan Süzen, Emre Sıhhat ve Bekir Turaç Böke dışında genç bir kadroyla mücadele eden Denizlispor, ilk 3 haftada beklediğini bulamadı. Ligin Kırmızı Grup’ta oynadığı 3 karşılaşmada da galibiyet alamayan yeşil-siyahlı ekip, 1 puanla son sıralara yerleşti. Sezona deplasmanda Amed Sportif’e 2-0 yenilerek başlayan Denizli, ilk maçında Karaman FK ile 1-1 berabere kalırken, dün de Isparta 32 Spor’a 2-1 yenildi. Zaten alarm zillerinin çaldığı Denizlispor, 19 takımlı grupta 17. sırada kendine yer buldu.